Liina
Rekand.

Vandeadvokaat

Liina on pikaajalise ning tugeva praktilise kogemusega LINKLaw büroo vandeadvokaat, kes on tegutsenud advokaadina alates 2004. a.

Oma karjääri algaastatel omandas Liina õigusvaldkonnas laiapõhjalise kogemuse, kuid tänaseks on spetsialiseerunud kitsamalt tehingutele ning juba mitmeid aastaid tegutseb peamiselt lepinguõiguse, sh ehituse- ja kinnisvaratehingute, ning äriõiguse ja ühinguõiguse valdkonnas. Lisaks korrektsele eesti keele oskusele valdab Liina hästi võõrkeeli ning saab pakkuda nõustamist ka inglise ja saksa keelt kõnelevatele klientidele.

Valik tehtud töid
  • Taaraautomaatide tootja Tomra kontserni kuuluvate Baltikumi ühingute nõustamine seonduvalt Leedus (2016) ja Lätis (2022) pandipakendisüsteemi käivitamise ja teenindamisega, sh pandipakendi süsteemi administraatoritega sõlmitud koostöölepingute koostamine ja läbirääkimine.
  • Kinnisvaraarenduse ja üürikinnisvaraga seonduv õigusnõustamine (nt PLKV Invest OÜ, Karamelli Holding OÜ), sh nõustamine projekteerimis-, ehitus- ja ehitusjärelevalve lepingute ettevalmistamisel ja läbirääkimisel, üüri- ja rendilepingute koostamisel ja läbirääkimisel ning üürisuhete haldamisel.
  • Viru Keemia Grupp AS-i ja selle tütarettevõtete nõustamine erinevates ühingu- ja lepinguõiguslikes küsimustes, sh VKG kontsernis kasutatavate erinevate tüüplepingute koostamine.
  • Erinevate veebiplatvormide kasutustingimuste koostamine (nt ELKE Mööbel, X7trade.eu, Netikino).
  • Erinevate IT-valdkonna ettevõtjate (Genius Sports Services Eesti OÜ, Kühne + Nagel IT Service Centre AS, jt) nõustamine seoses lepingudokumentide ettevalmistamisega.
Tagasi
Valdkonnad
Karjäär

2015 –
Advokaadibüroo LINKLaw, vandeadvokaat

2013 – 2015
Glikman Alvin & Partnerid Advokaadibüroo, vandeadvokaat

2005 – 2012
Alvin Rödl & Partner Advokaadibüroo, advokaat/vandeadvokaat

2001 – 2005
Alvini Advokaadibüroo, jurist/advokaat

2000 – 2001
Tallinna notari Anne Saaber büroo, jurist/konsultant

Haridus

2000 Tartu Ülikool, õigusteaduskond, BA (ametlikult võrdsustatud magistrikaadiga)

Liikmelisus

Alates 2004 Eesti Advokatuuri liige